Zbiorniki na ON – dwupłaszczowe

Zbiorniki na ON dwupłaszczowe przystosowane są do bezpiecznego magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Zbiorniki dwupłaszczowe na ON znajdują szerokie zastosowanie w firmach transportowych, firmach budowlanych, gospodarstwach rolnych oraz firmach, w których flota pojazdów zasilana jest olejem napędowym. Posiadamy w naszej ofercie zbiorniki do ON serii JFC (1300l, 1500l, 1600l, 2500l, 5000l) oraz zbiorniki na ON SWIMER (1500l, 2500l, 5000l). W naszej ofercie posiadamy także zbiorniki jednopłaszczowe oraz zbiorniki wyposażone w system kontroli wydawanego paliwa oraz system autoryzacji użytkowników.

Zalety posiadania własnego zbiornika na ON

Oszczędność – dzięki dużej pojemności zbiornika, możliwy jest zakup hurtowej ilości paliwa, pozwala to na wybór sprawdzonego dostawcy oraz ograniczenie kosztów firmy na wydatki związane z zakupem paliwa na stacjach.
Bezpieczny zbiornik – zbiornik posiada konstrukcję dwupłaszczową, dzięki czemu jest dwukrotnie zabezpieczony przed niekontrolowanym wyciekiem. Solidna konstrukcja chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi a jakość zastosowanego tworzywa zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
Łatwa obsługa – intuicyjne rozwiązania pozwalają na łatwą obsługę dystrybutora i bepieczną eksploatację zbiornika. Pusty zbiornik jest przystosowany do przewożenia za pomocą wózka widłowego oraz dźwigu.
Dokładny przepływomierz cyfrowy – licznik cyfrowy z możliwością kalibracji, suma wszystkich wydanych litrów oleju napędowego oraz licznik zerowalny.

Wysoka jakość produktów – zbiorniki wyprodukowane są z najwyższej jakości polietylenu odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych

Gwarancja – 10 lat gwarancji na szczelność zbiorników, 2 lata na wyposażenie

Niezbędne świadectwa – urządzenia posiadają świadectwo badania typu UDT

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy JFC

Zbiorniki na ON serii JFC FuelStation wyprodukowane są z polietylenu wysokiej jakości ze stabilizacją UV na promienie słoneczne. Zbiorniki dwupłaszczowe JFC charakteryzuje duża skrzynia dystrybucyjna która umożliwia łatwy dostęp do dystrybutora oraz zabezpiecza za pomocą dwóch zamków z kompletem kluczy przed osobami niepowołanymi, dodatkowo znacznie wzmacnia konstrukcję zbiornika. Optymalny kolor tworzywa zapewnia łatwość utrzymania zbiornika w czystości i niweluje efekt blaknięcia. Produkcja zbiorników do paliw odbywa się pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zbiorniki posiadają zatwierdzenie typu UDT, pozytywną opinię p.poż. Firma JFC na zakupiony towar udziela 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata na podzespoły typu: pompa, przepływomierz itp. Zbiornik JFC FuelStation możemy “uszyć na miarę” dostosujemy wyposażenie do Twoich potrzeb: mocniejsza pompa, zwijadło, długość węża, oświetlenie LED, zewnętrzna linia napełniająca, przepływomierz z dużym wyświetlaczem, szklany filtr, wskaźnik paliwa w litrach, system zarządzania i pojazdami i użytkownikami. Szczegółowy opis w karcie katalogowej do pobrania.

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy

Zbiorniki na ON dwupłaszczowe JFC

Zbiornik na ON serii JFC dostępne są w pojemnościach 1300, 1500, 1600, 2500 i 5000 litrów. Szczegóły specyfikacji znajdują się w w karcie katalogowej i w poniższej tabeli.

Zbiornik dwupłaszczowy na ON Swimer

Zbiorniki dwupłaszczowe na ON serii Swimer ECO-line dostępne są w pojemnościach: 1500, 2500, 5000 litrów. Zbiorniki te wykonane są z bardzo wysokiej jakości polietylenu, który odporny jest na zróżnicowane warunki pogodowe panujące w kraju i Europie. Zbiorniki na olej napędowy serii Swimer, wyposażone są we własny dystrybutor w odpowiedniej konfiguracji w zależności od modelu. Układ dystrybucyjny zabezpieczony jest drzwiczkami z możliwością zamknięcia na kłódkę. Gwarancja na szczelność zbiorników Swimer wynosi 10 lat, natomiast na wyposażenie 2 lata. Szczegóły wyposażenia i opis do pobrania w karcie katalogowej.

Zastosowanie zbiorników paliwowych

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy Deso

Zbiorniki dwupłaszczowe DESO przeznaczone do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Produkt ten cechuję się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne jak i promieniowanie UV. Po zakupie producent zapewnia 10 lat gwarancji na zbiornik. Wyposażony jest on w przepływomierz cyfrowy, pompę 230V, pistolet automatyczny, oraz filtr wstępny. Układ dystrybucyjny zabezpieczony jest drzwiczkami na kłódkę, zabezpiecza to paliwo jak i cały układ przed dostępem osób niepowołanych. Przeznaczony jest on do firm jak i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. samochody, traktory, maszyny budowlane itd.

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy SiBUSO

Produkty SIBUSO to proste, praktyczne, niezawodne, trwałe, bezpieczne, kompaktowe rozwiązania do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego dla wszystkich firm oraz osób prywatnych, posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. pojazdy samochodowe, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory. SIBUSO to także produkty ekonomiczne, jednocześnie charakteryzujące się najwyższą jakością i spełniające wszelkie wymogi w zakresie przepisów technicznych oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.