Dystrybutor paliwa – oleju napędowego, silnikowego, benzyny i AdBlue

W naszej ofercie posiadamy także profesjonalne dystrybutory paliw i olejów. Każdy oferowany przez naszą firmę dystrybutor do paliwa posiada niezbędny atest oraz certyfikat. Proponowane przez nas urządzenia mogą znaleźć zastosowanie w firmach transportowych, firmach budowlanych, gospodarstwach rolnych itp. Podział dystrybutorów paliwa:

Dystrybutory oleju napędowego

– dystrybutory oleju napędowego to kategoria, w której urządzenia występują w wersji z mechanicznym lub cyfrowym licznikiem przepływu. W zależności od modelu, różnią się wydajnością pracy pompy, pistoletem nalewowym oraz długością węża dystrybucyjnego. W tej kategorii można także znaleźć dystrybutory z funkcją rejestrowania wydanego paliwa z możliwośćią obsługi nawet 120 użytkowników. Oferowane dystrybutory zasilane są napięciem 230V.

Dystrybutor oleju napędowego

Dystrybutory oleju silnikowego

Dystrybutory z tej kategorii przystosowane są do zamontowania na beczkę o pojemności 60 lub 200 litrów. Oferowane urządzenia wyposażone są w pompę o wydajności 9l/min oraz trzymetrowy wąż dystrybucyjny. Dystrybutory zasilane są napięcem 230V.

Dystrybutory do benzyny

Dystrybutory do benzyny to zestawy dystrybucyjne wyposażone w pompę o wydajności 50l/min. W zależności od modelu dystrybutora, mogą być montowane na beczkę lub na zbiornik. Urządzenia z tej grupy wyposażone są w separator wody. Dystrybutor do paliwa posiada mocowanie beczkowe i zasilany jest napięciem stałym 12V.

Dystrybutory do AdBlue

Dystrybutory z tej kategorii to produkty posiadające pompy o wydajnościach 32 lub 35 l/min. W zależności od modelu mogą być zainstalowane na beczkę lub na zbiornik o pojemności 1000l. Dystrybutory wyposażone są w manualny lub automatyczny pistolet oraz sześciometrowy wąż dystrybucyjny. Zasilane są napięciem 230V.V.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.