Zbiorniki mobilne

Zbiorniki mobilne na paliwa to praktyczne i wygodne zbiorniki do magazynowania i dystrybucji paliw. Ich największym atutem jest możliwość przetransportowania w dowolne miejsce, co pozwala korzystać z nich w każdej sytuacji. Oferujemy wysokiej jakości zbiorniki mobilne przeznaczone do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego i AdBlue (roztwór mocznika). W naszym asortymencie dostępne są zbiorniki przewoźne na paliwa o różnej pojemności i budowie. Wykonujemy je z wyselekcjonowanych materiałów spełniających odpowiednie normy. Nasze zbiorniki mobilne są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników środowiskowych i chemicznych. Wyposażamy je w układy dystrybucyjne pozwalające na łatwe i sprawne dozowanie zawartości. Zamykane na klucz klapy zapewniają z kolei bezpieczeństwo, ograniczając dostęp osobom niepowołanym.

Zbiorniki mobilne na paliwa

Zbiorniki mobilne na paliwa służą do przechowywania paliw, ale przede wszystkim do ich wygodnej dystrybucji w miejscu, w którym są najbardziej potrzebne. Dzięki temu możliwe jest zachowanie ciągłości pracy maszyn i pojazdów bez konieczności dojazdów na stacje benzynowe. Dodatkowo pojemne zbiorniki mobilne pozwalają na zakup paliw w cenach hurtowych. Pomagają więc zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Zbiorniki mobilne na paliwa chętnie wykorzystuje się zatem m.in. w gospodarstwach rolnych, branży budowlanej czy firmach transportowych. Czyli wszędzie tam, gdzie skuteczna i wydajna praca zależy od nieprzerwanego działania maszyn lub pojazdów mechanicznych. Dostępne w naszej ofercie zbiorniki mobilne na paliwa to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Wykonane są w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i normami prawnymi. Do ich produkcji stosujemy najwyższej jakości tworzywa odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i czynniki chemiczne. Nasze zbiorniki mobilne na paliwa są więc wyjątkowo trwałe i posłużą przez bardzo długi czas. Odpowiednia konstrukcja zbiorników mobilnych (zastosowanie specjalnych przegród) zabezpiecza też zawartość przed ruchem podczas transportu. Nasze zbiorniki spełniają więc wszelkie wymogi dotyczące przewozu drogowego.

Zbiorniki przewoźne na paliwa

Zbiorniki przewoźne na paliwa różnią się przede wszystkim pojemnością. W naszej ofercie dostępne są zbiorniki mobilne na olej napędowy mieszczące od 250 do 950 litrów oraz zbiorniki AdBlue o pojemności od 250 do 600 litrów. Wszystkie zbiorniki przewoźne na paliwa wyposażone są w kompletne systemy dystrybucji z pompą, zestawem przewodów, nalewakiem i przepływomierzem. Ich obsługa jest bardzo prosta, wygodna i możliwa w każdych warunkach. Systemy dystrybucji, podobnie jak same zbiorniki przewoźne na paliwa, wykonane są z materiałów trwałych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych oraz czynników chemicznych. Spełniają więc wszelkie normy bezpieczeństwa. Odpowiednia konstrukcja zbiorników przewoźnych na paliwa pozwala na ich łatwy transport. Podstawa zbudowana jest tak, by zbiornik można było bez trudu podnieść wózkiem widłowym lub tzw. paleciakiem. Zapewnia to łatwe przemieszczanie i załadunek zbiornika na pojazd transportowy.